Kontakt

Polska Izba Makaronu

ul. PCK 39
09-400 Płock

Telefon: +48 509 811 690

E-mail: izba@makarony.org

Logowanie dla członków

Zaloguj się, aby mieć dostęp do materiałów

Logowanie

Członkowie

ARTLEX PPH G. i A. Jagielscy

ul. Spokojna 3, 09-442 Rogozino k/Płocka

+48 24 262 55 17, +48 507 106 972

www.artlex.pl
artlex@artlex.pl


AS - BABUNI Sp. z o.o.

ul. Różana 37, 21-025 Niemce

+48 81 756 43 43, +48 81 756 43 33

www.asbabuni.pl
asbabuni@asbabuni.pl


CZANIECKIE MAKARONY Sp. z o. o.

ul. Krajobrazowa 5, 43-354 Czaniec

+48 33 827 11 25, +48 33 827 11 21

www.czaniecki.pl
promocje@czaniecki.pl


Goliard Sp. z o.o.

ul. Długa 6, 42-290 Łojki

+48 34 327 93 79, +48 34 327 14 14

www.goliard.pl
goliard@goliard.pl


MAKARONY BABUNI Ryszard Kaczorowski

ul. Wojska Polskiego 1a, 42-240 Rudniki

+48 34 327 95 44,

www.makarony-babuni.pl
zakupy@makarony-babuni.pl


Makarony Polskie S.A.

ul. Podkarpacka 15, 35-082 Rzeszów

+48 17 875 30 10,

www.makarony.pl
biuro@makarony.pl

Biuro w Ząbkach

05-091 Ząbki
ul. Piłsudskiego 180

tel. +48 22 460 24 00
fax +48 22 460 24 01

Zakład Produkcyjny w Częstochowie

42-271 Częstochowa
ul. Kopalniana 10A

tel. +48 34 360 97 40
fax +48 34 360 97 44


POL-MAK S.A. Wytwórnia Makaronu Domowego

Ludwin Kol. 58, 21-075 Ludwin

+48 81 757-00-90,

www.pol-mak.pl
pol-mak@pol-mak.pl

Sekretariat

E-mail: pol-mak@pol-mak.pl
Telefon: +48 81 757-00-90

Dział produkcji

Dariusz Derecki
E-mail: Dariusz.Derecki@pol-mak.pl
Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 1700

Dział marketingu

Małgorzata Woś-Wójcik
E-mail: Malgorzata.Wojcik@pol-mak.pl
Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 7000
Elżbieta Pudło
E-mail: elzbieta.redko-pudlo@pol-mak.pl

Dział logistyczny

Ewelina Grygiel
E-mail: Ewelina.Grygiel@pol-mak.pl
Telefon: +48 81 757-00-90 wew. 1110

Kanał nowoczesny

Aleksandra Karusewicz
E-mail: Aleksandra.Karusewicz@pol-mak.pl
Telefon: +48 513 021 681


PPH Krismark

ul. Hutnicza 11a, 37-403 Pysznica

+48 15 841 05 22,

www.krismark.com.pl
biuro@krismark.com.pl


P.P-H "OKRUSZEK" Tomasz Jarosiński

Ul. Wspólna 18, 09-442 Rogozino

+48 24 263 79 38, +48 24 263 74 23

www.okruszek.pl
okruszek@okruszek.pl


PPH SAS Andrzej Świderski

Korpele 60, 12-100 Szczytno

+48 89 624 09 41, +48 600 333 507

www.makaronysas.pl
klient@makaronysas.pl

DZIAŁ HANDLU I LOGISTYKI

tel. (+48) 89 624 03 94
handel@makaronysas.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

tel. (+48) 89 623 12 56
finanse@makaronysas.pl

DZIAŁ KADR (REKRUTACJA)

tel. (+48) 89 624 03 94
kadry@makaronysas.pl

DZIAŁ JAKOŚCI

tel. (+48) 89 624 09 40
jakosc@makaronysas.pl


P.W. Mlexer Sp.J.

ul.Nowodworska 6, 21-100 Lubartów

+48 81 855 11 18,

www.mlexer.pl
mlexer@mlexer.pl


PPHU „ROLPOT” SPÓŁKA JAWNA KRÓLEWSKI I PANEK

ul. Wyszogrodzka 21 C, 09-402 Płock

+48 24 262 00 83, +48 502 205 221

rolpot.pl
rolpot@rolpot.pl

Dział Handlowy Makarony

Ewa Kownacka
Tel: +48 508 288 009
E-mail:  ewa@rolpot.pl

Małgosia Butryn
Tel:  +48 502 205 913

Waldemar Mazurkiewicz
Tel: +48 507 121 949

Dział Handlowy Folia

Justyna Chądzyńska
Tel: +48 502 205 924
E-mail:  justyna@rolpot.pl